Mtfk.tv - Online Bilgi Mutfağı

Hakkımızda

Mtfk.tv yayın hayatına ilk olarak .net uzantısıyla 2012 yılında başlamıştır. 2012 yılının Mart ayında Umut & Ufuk isimlerinin sessiz harfleri baz alınarak ( umut & ufuk ) tescillenen adres Genel Blog sektörüne odaklanarak paylaşımlarda bulunmuştur. Kuruluşunun ilk 6 ayında büyük bir sıçrayış yapan mtfk.tv, bu kadar kısa bir sürede günlük 3.000’i aşkın tekil ziyaretçiye ev sahipliği yapmakla birlikte, 6-7.000 ortalamasında sayfa görüntülemesine de sahipti.

Çeşitli sebeplerden dolayı el değiştiren mtfk.net adresi yeni sahibinin ilgilenmemesi üzerine 2017 yılında mtfk.tv olarak ilk kurucuları tarafından yayın hayatına yeniden sokulmuştur.

Psikolog ve Halkla İlişkiler & Reklamcılık Uzmanı Umut ÇINAR ve kardeşi Paramedik Ufuk ÇINAR ortaklığıyla yürütülmekte olan Mtfk.tv tekrardan Genel Blog sektörüne giriş yaparak aynı ziyaretçi kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. 2017 Ekim itibari ile bu hedefin 6’da 1’ine ulaşan Mtfk.tv, planlı çalışma ile 6 aylık süreçte eski başarısına ulaşacak konumdadır.

Umut ÇINAR: www.umutcinar.com    @umutcnarr

Ufuk ÇINAR: www.ufukcinar.com.tr & www.fkcnr.com    @fkcnr